Etiketler
Kütahya Çiçekçi, Çiçekçi, Çiçekçiler, Kutahya Cicekci, Kütahyaya Çiçek Gönder, Kütahya İçi Çiçekçi, Kutahya Haber, Kütahya Çiçekçiler, Cicekciler, Kütahya Çicekçilik, Lale Çiçekçilik, Çiçeklerin anlamları, Orijinal Çiçekler, Yapay Çiçekler, Gerçek Çiçekler, Kütahya Çiçekçi telefonu, KÜTAHYA ÇİÇEKÇİ, Kütahya Uçan Balon, Kütahya Çiçekçi İsmail, Kütahya çiçekçi siteleri, Kütahya çiçek siteleri, Orkide
Sıkça Sorulan Sorular
 • + Kütahya İlçe ve Köylerine çiçek gönderebilirmiyim?
  • Evet yol ücreti karşılığında Kütahyanın köy ve ilçelerine çiçek gönderebilirsiniz. Km ücreti 0.70 tl dir.
   Ayrıntılı bilgi için 05327170285
 • + Yurt dışına veya Kütahya dışındaki bir ile çiçek gönderebilirmiyim ?
  • Evet gönderebilirsiniz ancak fiyatlar online mağazadaki fiyatlardan farklı olup, Kütahya dışındaki siparişlerinizde İnterflora derneğimizin liste fiyatı uygulanır. Lütfen bizimle telefonla irtibata geçin.
 • + Ödemeyi nasıl yapacağım?
  • Ödemeyi;
   -İster Kredi kartınızı kullanarak;
   -İster telefonla bizi arayarak "Mail Order"(KREDİ KARTINIZLA) yaparak,
   -İster banka hesaplarımızdan birine açıklama kısmına sipariş kodunu yazmak suretiyle Havale/EFT yapabilirsiniz.
 • + Siparişlerden yol ücreti alıyormusunuz?
  • Siparişlerinizden 10 km ye kadar yol ücreti almıyoruz. Eğer siparişiniz şehir dışında ve 10 km. den uzaksa, bize telefonla ulaşarak bilgi alabilirsiniz.
 • + İsteğime göre çiçek yaptırabilirmiyim?
  • Evet yaptırabilirsiniz. Bize telefonla ulaşarak talepleriniz doğrultusunda buket, aranjman, çelenk, tanzim vs. yaptırabilirsiniz.
 • + Adres ve tarih değiştirebilirmiyim ?
  • Eğer siparişiniz henüz teslimata çıkmamışsa evet adres ve tarihi değiştirebilirsiniz. Bize telefon ile ulaşmanız gerekmektedir.
 • + Alıcı yerinde bulunmazsa ?
  • Aksi belirtilmediği sürece alıcı yerinde bulunmadığında imza karşılığı aşağıdaki öncelik sırasına göre birisine teslim edilir
   1) Komşusu
   2) Apartman Görevlisi
 • + SSL sertifikası nedir? Niçin gereklidir ?
  • SSL NEDİR?

   Secure Sockets Layer (SSL) 1995 yılında internet üzerinde güvenli veri alışverişi sağlayabilmek amacıyla Netscape Communications Tarafından geliştirilmiştir. Şu anda dünyada sanal ticaret işlemlerinde sıkça kullanılmaktadır.

   SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

   SSL in güvenlik gücü oturum anahtarının büyüklüğüne bağlıdır. En büyük SSL oturum anahtarı 128 bit olup sanal ticaret işlemleri için çok yüksek bir güvenlik sunar. 128 bit şifrelemenin kötü niyetle kırılması/çözülmesi hemen hemen imkansızdır. Ayrıca bir kırılma gerçekleşse bile oturum anahtarı sadece bir oturumda kullanılıp sonra imha edildiğinden dolayı, şifreyi kıran kişi başka hiç bir oturumu göremez.

   Veri akışında kullanılan şifreleme yönteminin gücü kullanılan anahtar uzunluğuna bağlıdır. Anahtar uzunluğu bilginin korunması için çok önemlidir. Örneğin; 8 bit üzerinden bir iletimin çözülmesi son derece kolaydır. Bit, ikilik sayma düzeninde bir rakamı ifade eder. Bir bit, 0 veya 1 olmak üzere 2 farklı değer alabilir. 8 bit ise sadece 28=256 olası farklı anahtar içerir. Bir bilgisayar bu 256 farklı olasılığı sıra ile inceleyerek bir sonuca ulaşabilir. SSL protokolünde 40 bit ve 128 bit şifreleme kullanılmaktadır. 128 bit şifrelemede 2128 değişik anahtar vardır ve bu şifrenin çözülebilmesi çok büyük bir maliyet ve zaman gerektirir. Kötü niyetli bir kişinin 128 bitlik şifreyi çözebilmesi için 1 milyon dolarlık yatırım yaptıktan sonra 67 yıl gibi bir zaman harcaması gerekir. Bu örnekten anlaşıldığı gibi SSL güvenlik sistemi tam ve kesin bir koruma sağlar.

   Yanı kısaca SSL sertifikası e-ticaret sitelerinin vazgeçilmez güvenlik unsurudur. Bilgisayarınız ile bağlandığınız websitesi arasındaki internet ağını bir yol; SSL sertifikasını ise bu yolun kenarındaki dikenli teller olarak düşünebiliriz.
Eğer sorunuzun cevabı burada yoksa sorularınızı iletişim kısmından sorabilirsiniz...