Aradığınız soruların cevabı aşağıda yoksa bize ulaşmaktan çekinmeyin. İsterseniz telefonla isterseniz de buradan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz!

Çiçek siparişini verdim fakat fikir değiştirdim, sonradan değiştirebilir veya iptal edebilirmiyim?

Kütahya çiçek siparişiniz teslim edilmedi ise bize her zaman ulaşarak istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

Web sitenizde olmayan farklı ürünlerden, isteğime göre sipariş verebilirmiyim.

Tabiki, sitemizde her an elimizde olan, olabildiğince güncel ürünler bulunur. Fakat mağazamızda mevsimin farklı çiçekleri ve günlük gelen çiçekler de olmaktadır. Veya sizin istediğiniz özel, farklı bir çiçek, düzenleme için gece 24 e kadar arayabilirsiniz.

Kütahya' nın ilçe ve köylerine çiçek siparişi alıyor musunuz?

Sitemizde sipariş anında bazı ilçelerin servis ücreti yazmaktadır. Yazmayan farklı yerler için lütfen telefonla bilgi alınız.

Kredi kartı bilgilerimi verirken size nasıl güvenebilirim?

Bizimle paylaştığınız kredi kartı bilgileriniz dahil tüm bilgiler 256 bit SSL ile güvence altındadır. Bu sayede kredi kartı bilgilerinize sizin haricinizde kimse ulaşamaz. Son aşamada sizden yine güvenliğiniz için telefonunuza gelen 3D güvenlik şifresini istiyoruz. Ödeme bilgilerinizi hiç bir şekilde kendi veritabanımızda tutmuyoruz.

Başka bir şehire veya ülkeye sipariş verebilirmiyim?

İşyerimiz "Bütün Dünyaya Çiçek" sloganı sahibi İnterflora üyesidir. Kütahya çiçek siparişi haricinde İstediğiniz şehire ve dünyanın bütün ülkelerine çiçek gönderebilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçin.

Sipariş verdiğim kişi yerinde yoksa ne yapıyorsunuz?

Öncelikle hedefimiz verdiğiniz siparişi alıcının kendisine teslim etmektir. Fakat kendisi yerinde yoksa telefonla aranıp belirttiği farklı bir kişiye veya yere teslim ediyoruz.

Siparişlerde yol ücreti var mı?

10 km ye kadar yol ücreti almıyoruz. Fakat daha uzak mesafeler için malesef sevkiyat ücretimiz var. Bu ücretler sipariş anında görünmekte. Farklı yerler için lütfen bizimle iletişime geçin.